У Луцьку створили Комітет протидії капітуляції


У Луцьку депутати та громадські активісти створили Комітет протидії капітуляції, який реагуватиме на події, пов’язані з прийняттям Україною формули Штайнмаєра. Про це пише Конкурент. Об этом сообщает infoshok.in.ua со ссылкой на СМИ.

Відповідне рішення ухвалили під час «польової» наради у середу, 2 жовтня. Зокрема, на зустрічі присутні представники «Національного корпусу», політичних партій «Свобода» і «Народний контроль», проте без політичних прапорів.

«Цей «орган» триматиме руку на пульсі та зможе реагувати протестами», – зауважив ініціатор створення Комітету депутат Луцької міської ради Микола Федік.

Активісти напрацюють текст звернення щодо недопущення капітуляції перед Росією та спробують ініціювати скликання позачергової сесії міської ради заради ухвалення й офіційного звернення від Луцькради до центральних органів влади щодо ситуації з формулою Штайнмаєра.

Відповідні звернення спробують ініціювати й в інших областях посередництвом окремих політичних сил.

У четвер, 3 жовтня, запланований пікет під Волинською обласною радою. Про свої дії Комітет протидії капітуляції пропонує інформувати на відповідній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», яку незабаром буде створено.


Джерело статті: “https://pravda.lutsk.ua/u-lutsku-stvoryly-komitet-protydii-kapituliatsii/”

ТОП новости

Разное

Вход

Меню пользователя