Зеленський назвав Парубія дрібним шахраєм

Зеленський на зустрічі з Парубієм та представниками фракцій — Зеленський назвав Парубія дрібним шахраєм
Зеленський на зустрічі з Парубієм та представниками фракцій
Фото: Facebook Ірини Геращенко
Обраний президент дочекався вечора вівторка і нагадав спікеру Парубію його обіцянку, яку той начебто дав на зустрічі 4 травня Об этом сообщает ГОРНИЛО со ссылкой на СМИ.


Володимир Зеленський заявив, що обіцянки спікера Верховної Ради Андрія Парубія та інших депутатів щодо визначення 14 травня дати інавгурації виявились брехливими.


В повідомленні на Facebook-сторінці Зеленський нагадав слова Парубія: «Обіцяємо вам, що 14 травня ми точно призначимо дату інавгурації».


«Брехня дрібних шахраїв», — прокоментував цю обіцянку обраний президент.


Також брехливими назвав Зеленський інших депутатів. «Верховна Рада України — ВРУ. ВРУ — їх життєвий девіз», — написав обраний президент.Нагадаємо, 4 травня Андрій Парубій і представники фракцій зустрілися з Зеленським. Останній запропонував призначити інавгурацію на 19 травня. Як повідомив присутній на зустрічі Олег Березюк, Андрій Парубій тоді запевнив, що робитиме все, аби ця процедура пройшла якнайшвидше, і дасть доручення ще у понеділок, 13 травня, комітету розглянути це питання.


Але вчора Парубій заявив, що Рада повинна визначитися з датою інавгурації «цього тижня». Ні регламентний комітет, ні колег-депутатів він не підгоняв з розглядом цього питання.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/country/politics/zelenskiy-nazvav-parubiya-dribnim-shahrajem-593601.html”

ТОП новости

Разное

Вход

Меню пользователя